20261119 intervisie traumasensitief handelen

Waar
Wanneer
Inhoud:
Dit intervisiemoment richt zich op hulpverleners die de vormingsreeks traumasensitief handelen hebben gevolgd. We bouwen verder op de gekende kaders en verdiepen ons in een thema binnen traumasensitief werken.
We vertrekken vanuit jullie casussen en verkennen hoe traumasensitief handelen hierin concreet vorm krijgt, met aandacht voor afstemming, grenzen en mogelijke dynamieken. Er is ruimte voor uitwisseling en reflectie.
Voor wie:
Zorg- en hulpverleners die werken met kinderen, jongeren en/of gezinnen én de vorming traumasensitief handelen gevolgd hebben.
Lesgever:
Ingrid Delameilleure
Inschrijven:
Schrijf je in via deze link.
Extra info:
Baisiskennis is vereist. Daarom is het nodig dat je de vormingsreeks traumasensitief handelen gevolgd hebt.
Als je een casus hebt dan mag je deze mailen naar ingrid.delameillieure@ligant.be
Vragen? Neem contact op met Sabrina Santillo, Crosslinkcoördinator Ligant via het mailadres sabrina.santillo@ligant.be


